технологія обробки скла – УФ-друк. Світ вітража – салон декоративного скла Menu

Насичені, яскраві кольори, які не вигорають і не втрачають властивостей під дією УФ-променів.

Різноманіті способи нанесення друку, які дозволяють добитися різних ефектів та вигляду вітража.

Велика база готових ескізних рішень, що дає змогу підібрати вітраж саме до Вашого інтер’ру.

Красивий вигляд вітража за абсолютно доступною ціною.

Універсальність. Завдяки великій базі зображень та різним способам нанесення УФ-друк підійде до будь-якого стилю інтер’єра.

Технологія УФ-друк

Друк ультрафіолетовими чорнилами - новий напрямок у застосуванні друкованої продукції. Принцип даного виду друку заснований на спеціальних рідких чорнилах, які при впливі на них ультрафіолетового випромінювання полімеризуються і переходять у твердий стан. Барвник не вбирається в матеріал, залишаючись на його поверхні, що забезпечує яскраві та насичені кольори. Полімеризовані таким чином чорнила мають високу стійкість до факторів зовнішнього впливу, не вицвітають і мають низьку прозорість, що дозволяє отримувати насичені та яскраві зображення, які працюють на просвіт.

Видів УФ-друку є декілька:

  • односторонній - класичний вид. Він наноситься на зворотню сторону скла, таким чином лицева сторона залишається глянцевою та чудово показує малюнок.
  • друк на зовнішню сторону скла - аналогічний попередньому, але завдяки нанесенню фарб на лицеву сторону, друк можливий на дзеркала, та інших поверхнях непрозорих матеріалів.
  • двосторонній - універсальний варіант. Друк наноситься таким чином, що малюнок проглядається з обох сторін скла. Практикується у комбінації з технологією “триплексація” (друк наноситься всередину триплекса).
  • рельєфний - особливістю такого друку є те, що на дотик відчувається рельєфність малюнка - деякі елементи можуть виступати на 2-3 мм відносно решти малюнка. Можливе нанесення як на одну видиму сторону, так і на дві.

У нас є велика база УФ-зображень, які поділяються на дві категорії:

  • векторні
  • растрові

Перші - це зображення, що складаються з набору геометричних фігур - лінії, дуги, кола, прямокутники. Якщо Ви бажаєте змінити колір, форму чи кількість елементів у векторному малюнку то у більшості випадків це цілком можливо.
Другу категорію можна замінити словом “фото”. Якщо Ви забажали внести зміни до певного фото, треба брати до уваги, що обмежені можливості формату не завжди дозволяють виконати будь-яке Ваше бажання.

Переглянути каталог зображень для УФ-друку

Top