унікальна технллогія , розроблена нашими дизайнерами – Artonyx. Світ вітража, салон декоративного скла Menu

Вітраж стійкий до різних погодніх умов, тому придатний як для декорування екстер’рів так і інтер’рів.

Витримує перепади температур та не вигорає під впливом сонячних променів.

Велика база готових ескізних рішень, що дає змогу підібрати вітраж саме до Вашого інтер’ру.

Унікальна технологія, яка імітує текстуру каменя онікс, та немає аналогів.

Такий вітраж додасть Вашому інтер’єру вишуканості та витонченості.

Технологія ARTONYX

Ексклюзивна технологія, спеціально розроблена дизайнерами для нашої компанії, аналогів і подібних якій не знайдеться в широкій сфері вітражного мистецтва. Вітраж прикрашає житло не тільки зсередини, а й ззовні. У екстер’єрі вироби виконані в такій технології виділятимуть Ваше помешкання серед інших своїми сонячно-теплими кольорами. Також вітраж не боїться погодних умов, таких як яскраве сонячне проміння, проливний дощ, сильний вітер, мороз, сніг та туман - він все це стійко зноситиме не один рік.

Поєднати дану технологію можна з “ефектом морозу” та бевелами, або виконати на спеціально підібраному для неї візерунковому склі - діамант, атлантік, катедрал. Виходять цікаві та привабливі комбінації. Також змінити вигляд малюнку, підлаштувавши його під свій смак, можна використанням різних контурів. Ми пропонуємо контури чорного, золотого, мідного, срібного, білого та прозорого кольорів. Всі ці контури Ви можете використати у поєднанні з патинуванням, що додасть особливого шарму вітражним виробам. Особливістю даної технології є його візерунки, які нагадують вітражу текстуру каменю онікс.

Наша база малюнків містить велику кількість готових рішень для кухонь, стель, вікон та дверей. Рекомендовані візерунки підібрані дизайнерами та якнайкраще підкреслять красу Вашого інтер’єру. Якщо Ваш інтер’єр виконаний в класичному стилі, або це ренесанс, рококо, ампір то вітраж ArtOnyx - це саме той вітраж, який чудово його доповнить. Перевага цієї технології у стійкості вітража, ексклюзивності та вишуканості.

Переглянути каталог зображень Artonyx

Top