технологія обробки скла - Crystal clear. Світ вітража – салон декоративного скла Menu

Вітраж стійкий до різних погодніх умов, та перепадів температури.

Вітраж не тільки красивий на вигляд, але і відчутний на дотик.

Велика база готових ескізних рішень, що дає змогу підібрати вітраж саме до Вашого інтер’ру.

Унікальна технологія, розроблена спеціалістами нашої компанії, яка немає аналогів.

Вітраж практично безколірний, тому може поєднуватися з будь-яким кольоровим вирішенням Вашого інтер’єру.

Технологія Crystal Clear

Технологія, яка поєднала у собі легкість, свіжість та грацію. У кожному елементі візерунка є глянцева зона та об’ємна з дрібними кристаликами, що робить цікавим його не лише на вигляд, а і на дотик. Не дивлячися на комбінацію покриття, вітраж легкий у догляді та стійкий до зовнішніх чинників.
Наша компанія розробила цю технологію самостійно та вклала душу в цей проєкт, тому каталог здивує Вас своєю індивідуальністю, неординарністю та підходом до вітражного мистецтва.

В каталозі представлені пропозиції щодо оздоблення шаф-купе, вікон, дверей і фрамуг, та гнутих кухонних фасадів. Матеріалом для виготовлення Crystal Clear служить прозоре скло, дзеркало, а також сатин. Досить цікаво вітраж виглядає на сатині, так як в тих місцях, де він нанесений його матовість змінюється на глянець, а саме скло стає прозорим. Подібне відбувається при використанні замість сатина, дзеркала сатин - в місцях, де вітраж лягає на дзеркало, воно з матового стає прозорим. Гра з технологіями і матеріалами дає інколи досить неочікувані, в хорошому розумінні цього слова, результати. Crystal Clear і Crystal Deco схожі технології, різниця лише в кольорі - перша виконана у світло-блакитних тонах, а друга - золотих. Вибір кольору дозволяє якнайкраще підібрати вітраж до свого інтер’єру.

Переглянути каталог зображень Crystal Clear

Top