технологія обробки скла – піскоструй. Світ вітража – салон декоративного скла Menu

Вітраж стійкий до різних погодніх умов, та перепадів температури.

Пропускає світло, але, разом з тим, захищає приміщення від “зайвих очей”.

Велика база готових ескізних рішень, що дає змогу підібрати вітраж саме до Вашого інтер’ру.

Швидкі терміни виготовлення та доступна ціна за красивий вітраж.

Монохромність, яка не прив’язує до якогось конкретного кольорового вирішення чи стилю інтер’єра.

Технологія піскоструй

Художнє матування “Піскоструй” - це технологія обробки скла або дзеркала струменем з повітря та піска. В результаті подібної обробки частина скляної поверхні стає матовою. Утворений малюнок не вигорає на сонці, не змивається миючими засобами та розчинниками, а натомість стає гідним доповненням до будь-якого інтер’єру. Наприклад, малюнок стає однотонним матовим, тож не прив’язує до жодного кольору, хоча фарбування піскоструя теж входить в перелік наших можливостей.

Дана технологія підійде до будь-якого стилю: від японського до морського, від постмодернізму до авангарду. Вироби, для яких підходить піскоструй - це абсолютно всі скляні та дзеркальні поверхні: вікна, двері, столи, сходинки, стелі, перегородки, душові кабіни, картини та багато іншого.
У нашій базі малюнків Ви знайдете для себе готові рішення. У кожному розділі є рекомендовані зображення для шаф, дверей, вікон. Якщо у Вас є своє бачення, то ми з радістю виконаємо Ваше індивідуальне замовлення, і Ви милуватиметесь своїм виробом ще багато років.

Переглянути каталог піскоструйних зображень

Top