• ‎+38 (067) 313 - 72 - 29
  • svitvitrazha@gmail.com
  • + 38 (067) 000 - 16 - 68
  • svitvitrazha@gmail.com

Дзеркало в екстер’єрі

                                                                    Представляємо Вам унікальні дзеркальні творіння сучасності

                                                                                Прозорий будинок-інсталяція з дерева і дзеркал 
Ця архітектурна арт-інсталяція називається «Lucid Stead» і її автором є Філліп Кей Сміт третій (Phillip K. Smith III). Проект розташований в пустельній місцевості Національного парку Джошуа Три, що в Каліфорнії.

Філліпу дійсно вдалося оживити пустельний ландшафт і підкреслити оголеність пустки, за допомогою дзеркал, світлодіодних ліхтарів і дерева. Світлодіоди були необхідні для підсвічування конструкції в нічний час. В якості вихідного пункту арт-інсталяції «Lucid Stead», автор використовував стару халупу посеред пустелі, яка стоїть тут уже близько сімдесяти років. За словами Філіпа, він просто хотів показати взаємодію світла, тіні і відображень

Також унікальний витвір архітуктури -  "Захоплюючі хованки серед дерев" - готель з 24-х унікальних номерів, створена за мотивами фільму "The Tree Lover" режисера Йонаса Селберга Аугустсена, скандинавськими архітекторами в місті Харадс, Швеція.
Будинок у вигляді дзеркального куба .
Один з номерів - Mirrorcube - дзеркальний куб, що розчиняється в просторі і відображає навколишню природу. Це прекрасний готельний номер з двоспальним ліжком, вітальні, ванною кімнатою, терасою на даху і приголомшливим панорамним видом.

 

Comments (0)Allowed tags: <b><i><br>Add a new comment:


Top