• ‎+38 (067) 313 - 72 - 29
  • svitvitrazha@gmail.com
  • + 38 (067) 000 - 16 - 68
  • svitvitrazha@gmail.com

Маловідомі способи уникнути стандартних помилок в інтер’єрі.

                                                                                            5 головних помилок в інтер’єрі

світ вітража

1. Штучні квіти. Навіть дуже красиві речі із пластику й тканини не замінять живих квітів. У більшості ж випадків вони служать збирачами пилу і неприємних асоціацій. Якщо немає грошей, щоб прикрасити будинок справжніми квітами, придбайте кімнатні рослини в красивих горщиках. А від пластикових квітів позбудьтеся.
2. Високо висять картини. Картини - дуже красивий і важливий елемент інтер'єру. Велике значення має, на якій висоті висить картина. Багато хто прагне повісити картину занадто високо. Але тоді її важко буде розглянути. Для кращого огляду картина повинна висіти так, що б її середина знаходилася десь на рівні очей глядача. Якщо картина залишиться висіти високо, вона просто може залишитися непоміченою.
світ вітража

світ вітража

3. «Барикади» з меблів. Якщо меблі заважають вам вільно пересуватися по кімнаті - негайно робіть перестановку. Якою б маленькою не була площа приміщення, необхідно витримати баланс між захаращеність і просторістю.
4. «Порожні» вікна. Вікна без штор є основною деталлю скандинавського стилю і стилю лофт. Проте відмова від декорування вікон в інших інтер'єрних напрямках стане грубою помилкою, яка позбавить вашу кімнату затишку, а інтер'єр - завершеності.

вітраж

 

вітраж
5.Неправильне освітлення. Майже все в інтер'єрі залежить від правильного освітлення. Тому навіть дуже стильна квартира буде виглядати похмурою і нудною при слабкому освітленні.

світ вітража

 

 

Comments (0)Allowed tags: <b><i><br>Add a new comment:


Top